EATON Protection Strip 6 FR

TOP 9 v kategórii Prepäťové ochrany

EATON Protection Strip 6 FR

Prepäťová ochrana Eaton Protection Strip 6 zásuviek/525J je zásuvkový modul s integrovaná prepäťovou ochranou pre elektronické spotrebiče (PC, TV, DVD, ...). Je vybavený...
Garantovaný nákup z TonerPartner

Do 3 dní • 1 variant3,4 €92 % • 3 583 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant438 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €97 % • 2 204 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov3,5 €99 % • 2 171 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,5 €90 % • 10 025 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Do 2 týždňov • 1 variant8 recenziíĎalšie informácie
Do 2 týždňov • 1 variant2,39 €95 % • 763 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €1 745 neoverených recenziíĎalšie informácie
Info v obchode3,7 €100 % • 1 958 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant3,8 €97 % • 1 226 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,9 €100 % • 47 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • Viac variantov3,5 €14 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant1,99 €98 % • 11 968 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma1 147 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov3 €96 % • 383 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • Viac variantov3 €96 % • 376 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,9 €3 831 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,4 €95 % • 84 298 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie

Vypínač
Dĺžka kábla
1 m
Kapacita rázovej energie
525 J

• , zakúpené v Skyelektro Prievidza

Vyhovuju mi rozmery, kupoval som uz 3. kus. Ma kratsi privodny kabel, slabsie zelene led svetlo. Ako predlzovacka funguje fajn. Co sa tyka ochrany, to neviem posudit.

• zalomeny napajaci kabel
    • svieti len slabo zelena ledka
  • , zakúpené v Fullshop

• Kvalitne prevedenie
    • Vyberal som zariadenie kde som nechcel aby vypinac velmi svietil. Tento vyrobok splnil moje ocakavanie.
    • Sikmo natocene zasuvky

Vypínač
Dĺžka kábla
1 m
Kapacita rázovej energie
525 J

Je vybavený vypínačom s integrovaným ističom, singnalizací funkčnosti prepäťové ochrany a zásuvky obsahujú bezpečnostné clonky.

Inštalácia vyžadujeú pripojenie ochranného vodiča a suché vnútorné priestory.

Parametre:

• Menovité napätie: 220-250 V
  • Menovitý prúd: 10A
  • Frekvencia: 50/60 Hz
  • Výkon: 2500 W
  • Počet zásuviek: 6
  • Prepäťová ochrana: 13500 A (4500 A na vodič)
  • Celkový odvedená energia: 525 J

• svieti len slabo zelena ledka
  • , zakúpené v Fullshop

• Kvalitne prevedenie
    • Sikmo natocene zasuvky
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Odporučam tento produkt EATON Protection Strip 6 FR

dobrá cena

• dobrá cena
    • nic!

perfekny

Cena, rýchlosť dodania.

• jednoduchý predlžovák s prúdovou ochranou
    • dobrá značka tak hádam bude slúžiť
    • trochu tvrdší prívodný kábel

jeho účel môže preveriť len prepätie.....tak dúfam že, ak to príde tak to zvládne :-)

• 6 zásuviek
    • da sa upevniť na stenu

Ok

• kvalita zhotovenia
    • mozna montaz na stenu
    • zaruka na pripojene zariadenie do 20.000eur
    • nic

Nieje co vytknut, kvalitne spracovanie, kazda zasuvka ma detsku poistku. V tejto cenovej kategorii som nic lepsie nenasiel.