Philips P54030

• 8 zastrciek s dostatocnymi medzerami medzi nimi
    • Jedna z lepsich prepetovych ochran s dobrou absorbciou energie
    • 3m kabel
    • Cena, ale co dnes je lacne
    • Ma ochranu pre telefony kabel ale nie na RJ45(ethernet), co je pre mna velka skoda
    • Nema vypinac pre kazdu zastrcku samostatne, co by som velmi ocenil

Jedna z lepsich ochran, ktora vas samozrejme neochrani, ak zanedbate zvysne stupne ochrany. Cena by mohla byt aj nizsia resp. mohla by ponuknut niektore funkcie, ktore maju ine ochrany napr. mne dost chyba spinac pre kazdu zastrcku a ochrana pre ethernet, zas ale ma jednu z najlepsich absorbcii energie pri prepeti.Prevedenie celkom kvalitne, paci sa mi aj spracovanie diod napajania a ochrany. Rozostup medzi jednotlivymi zastrckami je tiez pre mna dostatocny a kvitujem aj natocenie, horne hore, dolne dole. Na podlahe stoji pevne, co ma stvalo u niektorych jednoriadkovych, ze sa vsetliak natacali.

Dĺžka kábla
3 m

prepäťová ochrana, 8 zásuviek

• dĺžka kábla: 3 m
  • menovité napätie: 230 V ~ / 50 Hz
  • menovitý prúd: 16 A
  • max. záťaž: 3680 W
  • ochranná úroveň: UP 1,7 kV (L / N-PE, L-N)

skúšobná vlna U0C = 6 kV

EMI / RFI filter

• rozsah frekvencie: 150 kHz - 100 MHz
  • útlm: až 70 dB
  • absorpcia energie: 3600 J

chráni koaxiálne pripojenie chráni TEL / FAX / DSL pripojenie - combo RJ11 / RJ45

LED indikácia prepätia: červené svetlo indikuje správnu činnosť prepäťovej ochrany detské clonky

• farba: čierna
  • predajný obal: 1 ks, krabica