Najnovšie recenzie zo sekcie Prepäťové ochrany

Pridané: 9. januára 2012

• je kvalitna,doživotna záruka.
  • cena je neumerne vysoká k porovnatelným prepetovkam.
  • Cena by sa mala pohybovat od: 7 Eur do 9 Eur.

O K

• nebol doruceny dodnes

nebol doruceny dodnes

Dreamer Dreamer

Pridané: 31. decembra 2011

(naposledy upravené 6. februára 2020)

• dialkove ovladanie bez nutnosti priamej viditelnosti
  • 6 ovladanych zasuviek a 2 vzdy zapnute zasuvky - je to rozumny pomer
  • zaruka na pripojene zariadenia do 150 000€
  • funguje aj po 8 rokoch!
  • nejasnosti s dlzkou zaruky
  • chyba ochrana RJ45

Tuto prepatovu ochranu som bol nuteny kupit narychlo, ked sa mi pokazila ina prepatovka od APC, ta uz predtym zlyhala, neochranila sietovu kartu v PC, takze som zvolil inu znacku.

Najskor negativa, nasiel som rozne informacie o zaruke, niekde sa uvadza 2-rocna, niekde dozivotna zaruka pri registracii. Ja som produkt zaregistroval, ale aj tak neviem ci dozivotna zaruka plati alebo nie.

Dalej je dolezite ze nema ochranu pre RJ45 / LAN, takze ak to potrebujete, zvolte inu prepatovku. Ja ju nepotrebujem, ale pri takejto prepatovke by sa to ocakavalo, takze to je skoda.

Teraz k pozitivam, samozrejme je to zaruka na zariadenia do 150 000€, to si mozu dovolit len ak su si isti ze ide o kvalitny produkt, rovnako dozivotna zaruka, ktorej platnost na Slovensku je otazna.

Najvacsia vyhoda a tiez prekvapenie je dialkove ovladanie na 6 zasuviek, nezda sa to, le je to neuveritelny komfort, nie kazdy ma dobry pristup k vypinacu na prepatovke, takto je mozne drziak vypinaca pripevnit na stenu a samotny vypinac stale premiestnovat.

Este upozornenie na master/slave verziu, ja mam verziu bez master/slave, ale samotna technologia master/slave nemusi byt vyhodou, mal som prepatovku s master/slave a pri poklesoch napatia "tikala" a niekedy sa aj vypinala. Neviem ci toto uz Belkin vyriesil, ale bol by som opatrny hlavne v starsich rodinnych domoch.

Aktualizacia: po 8 rokoch stale funguje, dokonca aj dialkove ovladanie, bez vymeny baterii! Zvysil som hodnotenie na 100%. Skoda ze uz sa nepredava.

Belkin 1 zásuvka

Belkin 1 zásuvka

Pridané: 19. decembra 2011

Zakúpený v HEJ.sk

• odkedy ju používam, neodchádza mi zdroj v drahej elektronike
  • sľúbenú ochrannú funkciu už takmer rok plní bezchybne
  • zaujímavá záruka od výrobcu
  • výborný pomer cena vs. výkon

Vyriešil som problém porúch dôležitých medicínskych zariadení v dôsledku malých prepätí v el. rozvode. Model je pre jeden spotrebič a dátový kábel. Výrobca ponúka ochrany s viacnásobnými zásuvkami a ručí za správnu funkciu vysokou sumou. Ak máte dôležité el. spotrebiče a málo často ich premiestňujete, rozhodne si výrobok kúpte.

Philips SPN5044A

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 17. decembra 2011

Zakúpený v MALL.SK

• Za tú cenu OK
  • Ten ukladač na káble je slabý

Za tú cenu OK.

APC SurgeArrest Performance, 8 zásuvek + tel, koax., net.

APC SurgeArrest Performance, 8 zásuvek + tel, koax., net.

Dreamer Dreamer

Pridané: 15. decembra 2011

• 4 zasuvky na vypinac
  • 4 zasuvky "always on" (vzdy zapnute)
  • ochrana LAN - RJ45 nepouzitelna, zlyhala!
  • vypinac a zasuvky na vypinac sa rok po zaruke pokazili!

Tuto prepatovu ochranu som si vybral koli skvelym parametrom, 8 zasuvkam, ochrane LAN RJ45, tlacidlu pre spolocne zapinanie a vypinanie 4 zasuviek, to je velmi uzitocne, po vypnuti pocitaca uz nie je nutne osobitne vypinat monitor, reproduktory, tlaciaren, externy disk a podobne zariadenia. Ak sa pocitac nastavi na automaticke zapinanie, tak staci zapnut tlacidlo na prepatovej ochrane a okrem pocitaca sa tak automaticky zapne aj monitor, reproduktory a dalsie zariadenia. Znacka APC vo mne vzbudzovala doveru, pretoze som mal uz zalozny zdroj od UPC a fungoval bez problemov.

Tuto prepatovku som mal tri roky a mal som s nou nasledujuce problemy:

1. Neochranila mi sietovu kartu v pocitaci - ochrana RJ45 je teda nepouzitelna!

2. Asi rok po zaruke sa uplne pokazila, vypinac je nefunkcny, blika, praska, zasuvky na vypinac nefunguju.

Zaver je jednoznacny, uplne nepouzitelna prepatovka, neochranila mi sietovku, musel som kupovat novu a teraz ju mozem celu vyhodit a kupovat novu - rozhodne NEODPORUCAM!

Overený zákazník Shoppie.sk Jarowan

Pridané: 11. decembra 2011

Zakúpený v Shoppie.sk

po skusenostiach s inymi - som milo prekvapeny
zatial spokojnost - uvidime co vydrzi ...

Pridané: 24. októbra 2011

Zakúpený v HEJ.sk

• Nie je čo vytknúť, spokojný.

Dobré parametre.

TRACER Surge Protector 5m 8 zásuviek

TRACER Surge Protector 5m 8 zásuviek

Overený zákazník InterStore.sk Overený zákazník

Pridané: 13. októbra 2011

Zakúpený v InterStore.sk

• preslo 10 dní od objednania tovaru a ten zatial nie je na sklade.predpokladany cas dodanie bol 5 pracovnych dni..

Acar S8 1,5m, 8 zásuvek

Acar S8 1,5m, 8 zásuvek

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 26. septembra 2011

Zakúpený v MALL.SK

nedajú sa obsadiť všetky zásuvky

Pridané: 25. septembra 2011

Zakúpený v Shoppie.sk

• Dostatok miesta pre všetky zariadenia, celkom dobrá správa kabelov
  • Zatiaľ nič

Mám to len krátko a funguje ako má, je tam dosť miesta aj pre väčšie adaptéry (napr. wi-fi, repráky)

Pridané: 9. augusta 2011

Zakúpený v HEJ.sk

• v cene je zahrnuta poistka na pripojene zariadenia
  • ako je u znacky Belkin zvykom, ma velmi kratky reakcny cas na rozdiel do lacnejsich alternativ.
  • dialkove ovladanie (vhodne namiesto osobitneho vypinania TV a STB, kde sa vypnu vsetky zariadenia naraz a po zapnuti sa aj same zapnu)
  • okrem dialkoveho ovladania ma aj hlavny vypinac na uplne odpojenie od siete vsetkych zasuviek
  • ak dojdu baterky tak na ochrane je aj tlacitko na zopinanie vypynatelnych zasuviek
  • Da sa kupit v dvoch verziach - bez a s master/slave zasuvkami, t.j. ak na jednej z hlavnych zasuviek nie je odber, tak slave zasuvky takisto odpoja. Toto je verzia bez master/slave
  • Na ochrane je okrem hlavneho vypinaca aj prepinac, ktory supluje dialkove, co moze miast, pretoze dialkove zostava v povodnom stave. Nie je to vsak nic podstatne, len treba na to mysliet.

Vyborna kvalita, pekny dizajn, poistenie v cene a to za rozumnu cenu

Belkin PureAV A623, 2m

Belkin PureAV A623, 2m

Pridané: 23. júla 2011

• Dlžka káblu 2 m
  • Ochrana TV káblu aj Telefonneho káblu
  • Power Filter
  • Indikátor stavu prepetovej ochrany
  • Doživotná záruka
  • Velká ochrana pre multimediálne zariadenia a počítače .

Kvalitná prepetová ochrana ktorú využívam na pripojenie domáceho kina a tv , dalej na pripojenie počítačovej kancelárie . Je to dôležitá vec ktora chráni prístroje pred nečakanými výpadkami elektrického prúdu pri ktorom mi vela krát zariadenia zlyhali . Táto prepetová ochrana mi dala istotu , že sa nemusím báť ked prídem domov a nájdem zlyhaný spotrebič . Odporúčam každému kto vlastní domáce kino s TV s velkým odberom energie prípadne na pripojenie Počítaču a iných doplnkov ako tlačiarne , reproduktorov , stolnej lampy a pod . Filtrovanie elektrickej energie v popise je zaujmava vec , ochrana tv kablu a telefonneho kablu funguje spolahlivo . Doživotná záruka presvedčí nejedného záujemcu o tento produkt .

Pridané: 3. júla 2011

• ľahký, pomerne spratný
  • mohla by byť mäkšia prívodná šnúra

spĺňa účel a všetky očakávanie.

BELKIN SurgeMaster (BM104002ca2M)

BELKIN SurgeMaster (BM104002ca2M)

Overený zákazník Kalicomp.sk Overený zákazník

Pridané: 30. júna 2011

Zakúpený v Kalicomp.sk

• Zatial spokojenost.
  • Led diody ukazuju stav.
  • Poistenie skody,garancia nasledkom blesku.
  • Overena znacka prepetove ochrany.
  • Dobre materialove prevedenie.
  • Pocit bezpecia pri burkach a vypadkoch el.prudu.
  • nemam ziadne vyhrady

Toto zariadenie prepetovej ochrany,chrany el.spotrebice pre uderom blesku a naslednych vypadkoch el.prudu v kazdej domacnosti.Predchadzanie skodam na mejetku a zariadeny ako su TV,satelit,dalsie pripojne zariadenia v domacnosti.

Belkin SurgeMaster Home H110

Belkin SurgeMaster Home H110

Overený zákazník Kalicomp.sk Overený zákazník

Pridané: 30. júna 2011

Zakúpený v Kalicomp.sk

• Zatial spokojenost.
  • Led diody ukazuju stav.
  • Poistenie skody,garancia nasledkom blesku.
  • Overena znacka prepetove ochrany

Po poslednej burke a viac krat zapatiu el.siete sa znefunkcnyl router.Preto by prepetova ochrana mala byt povina v kazdej domacnosti.

APRAnet 8 zásuvek

APRAnet 8 zásuvek

Pridané: 31. januára 2011

• Zapínateľná a vypínateľná predlžovačka to už je štandard dnešnej doby a zároveň dosť šetrná,nakoľko ak sa nedá vypnúť predlžovačka - elektrický obvod prúdi neustále do nej a účty za elektrinu Vám rastú
  • Výhodou takejto zásuvky je,že ak je búrka nemusíte hneď odsúvať televízor a vyberať káble spod neho,ale rovno zrobíte off a nemusíte sa báť,žeby Vám napr. telka ,,odišla´´
  • Na to,že ma toľko veľa zásuviek by som čakal,že kábel dajú ešte viac dlhý
  • 8 zástrčiek je skutočne dosť,čo v niektorých prípadoch môže byť zbytočný luxus
  • Cena je nesmierne vysoká

Produkt určený do veľkých firiem ,kancelárii , v ktorých je takáto predlžovačka dobrým riešením.V bytoch je to až príliš prehnané,veď v takom priemernom trojizbovom byte je súčet zástrčiek rovný alebo menší počtu na tejto predlžovačke.Radšej by som si na Vašich miestach zakúpil 2 krát 4 zásovkovú predlžovačky ako 1 krát 8 .Nepoužívam takéto typy z dovodu,že mi je to zbytočné a ak nezakladáte nejakú počítačovú firmu tak určite aj Vám!

Tracer Power Patrol 1.8 m 5 zásuvek TRALIS20731

Tracer Power Patrol 1.8 m 5 zásuvek TRALIS20731

Pridané: 18. januára 2011

• Dokonalá ochrana vaších spotrebičov napr. pred bleskom.
  • Slušné vyhotovenie ( dizajn ).
  • Vynikajúca cena.
  • Pätica zásuviek na jednom "kábly".
  • Dá sa vypnúť tlačidlom a preto s ním šetríte vaše peniaze.
  • Pre niekoho môže byť dlžka nedostačujúca.

Tracer Power Patrol je ideálny pomocník , pre ochranu vaších elektrospotrebičov ( pred bleskom alebo častím prerušovaním elektrického prúdu ). Je čiernej farby a preto sa hodí do modernej obývačky ( väčšina spotrebičov je dnes v čiernom ). Pätica zásuviek určite postačí na zapojenie všetkých spotrebičov. Tlačidlo na konci slúži na zapnutie predlžovačky a tak tiež aj ako signalizátor napätia ( výhoda tlačidla je , že jedným kliknutím vypnete všetky spotrebiče a šetríte vašu peňaženku ). Z dlžkou necelých dvoch metrov postačí na zasunutie do skryne alebo stolíka na PC. Kábel sa dá zasunúť aj do lišty od plavajúcej podlahy a tak nemusíte mať na očiach "nepekný" kábel.
Vynikajúca cena. Predáva sa aj v kamenných obchodoch .Rok užívania a žiaden problém.
Môžem len ODPORÚČAŤ.

Zobrazujem 481 - 500 zo 500 recenzií 1...21 22 23 24 [ 25 ]